KURUMSAL

 

İştiraklerimizden bir diğeri olan Mender, 1989'dan bu yana, diğerleri arasında kaşmir, alpaka, kesme, cavalino, kanguru, vizon, rex ve arjante kullanarak dış giyim üretmektedir. Birçok tanınmış global ve Türk markası için özel etiket üretmenin yanı sıra, Mender’ın kendi tasarım ekibi, müşterilerine sunulan dört koleksiyon hazırlar. Mender’ın kapasitesi, her biri kendi fabrikasında üretilen, aylık 10.000 birimdir.

Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak için en uygun fiyata en iyi kaliteyi yakalayabilmek için en son üretim teknolojilerini kullanmayı ve süreçleri sürekli takip etmeyi ilke edindik. Bu bağlamda, öncelikle mevcut kaliteyi korumak ve çalışanlarımızın katılımıyla daha iyi olmak için sürekli denetim ve eğitimi desteklemek için bir kalite sistemi kurduk.

Ensari Grubu olarak benimsemiş olduğumuz vizyon, tüm süreçlerde kaliteyi hedefleyerek sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, misyonumuz 20 yıl sonra mevcut müşteri portföyünü korumak ve aynı zamanda üretim kapasitemizi ve pazar payımızı arttırmaktır. yurtiçinde ve yurtdışında ürünlerimizi ve markamız Medusa'yı güçlendirmek ve rekabet gücümüzü korumak


Onspell Deri Üretimi: